Ankara Totem Tabelalar veya totemler ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanabilmektedir Bir firmanın reklamını yapabilmesi ve tanınırlık sağlaması için kullanılan tabelanın cezbedici ve özgün olması gerekmektedir. Müşteriyi çekmesi için kendine has bir yanının olması, farklı olması önemlidir. Böylece söz konusu firma müşterinin aklında yer edinecek ve firmanın kalıcı müşteri potansiyeli artacaktır. Bir firmanın tabelasını yaptırmak için çok fazla seçeneği bulunur. Bunlardan en bilinenleri Kutu harf tabelaları, dijital baskı tabelaları, Işıklı tabelalar, viril germe tabelalar, totem tabelalar ve ışıksız tabelalar ve daha bir çoğudur… 

Totem inancındaki kutsal dikitlere benzerliği nedeniyle totem olarak isimlendirilmiş Totem Tabela Ankara, genellikle temsil ettiği şirket veya şirketlerin dış mekanlarında binadan ayrı bir şekilde konumlandırılmış tabelalardır. Son zamanlarda maliyeti daha uygun geldiği için müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilmeye başlanmıştır. Totemler dış mekan tabelalarıdır ve genellikle araziler, şehirler arası yollar, büyük caddeler gibi yol kenarlarında kullanılmaktadır çünkü büyük ve heybetli görsellikleri arabadaki insanların dikkatini çekmeyi kolaylaştırır.

Alışveriş merkezleri, devlet kurumları, pasajlar, iş hanları gibi aynı alanda çoklu firmanın bulunduğu iş merkezleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bunun nedeni üzerinde birden fazla reklam alanının olabilmesidir. Bu durum Ankara Totem Tabelanın tasarımını da çeşitlendirir ve tasarımcıya daha yaratıcı olmak için bir imkan sunar.

Ankara Totem Çeşitleri

 Ankara Totem Tabelaların en iyi yanı, uzak mesafeden dikkat çekilebilmesidir ve kimi zaman bulunduğu yerlerle (örneğin şehirler arası yollarda) öyle bütünleşir ki bir yol tarifi aracı olarak kullanılır ki bu da firma reklamı için bir değer taşımaktadır.  Ankara Totem Tabelalar, geniş alanları sayesinde firmaların kimliklerinin en rahat ve özgür şekilde yansıtılabildiği reklam aracı olarak görülebilir. Firmanın kurumsal kimliği, ismi, iletişim bilgileri ve sektörüne dair en iyi ön tanıtıma sahip olabilecek tabela türüdür. Bu tabela türünün birçok çeşidi de bulunmaktadır. Şah reklam olarak deneyimlerimizi ve bilgilerimizi sizinle paylaşmayı istedik. Ankara totem bilgileri paylaştıkça değer kazanır.

 

Vinil Ankara Totem Tabela

Vinil germe Ankara Totem Tabelaların imalatında dijital baskı yöntemi kullanılır. Sektör içerisinde branda olarak da bilinen kumaş türü malzemenin, alüminyum kompozit malzemesinden üretilen şablona gerilerek bir takım malzemeler kullanılarak sabitlenmesi ile yapılır.

 Totem Tabela Ankara dış mekan reklamcılığı için önem arz etmektedir. Vinil totem tabelalar şık ve modern tasarımları sayesinde sıklıkla tercih edilen Ankara Totem Tabela çeşitlerindendir. Alışveriş merkezleri, devlet kurumları, pasajlar, iş hanları gibi aynı alanda çoklu firmanın bulunduğu iş merkezleri tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Vinil pvcnin bir türü olan malzemeyle üretilen mat, renkli veya renksiz olarak üretilebilen düşük ağırlıklı ve üzerine yapılan baskıyı iyi muhafaza edebilen yapıya sahip bir malzemedir. Sektör içinde özel isimlerde vinil olarak anılmakta ancak malzeme olarak branda ismiyle tanınmaktadır. Avrupa branda ve Çin branda olmak üzere iki çeşidi bulunur.

Daha detaylı bahsedecek olursak, alüminyum kompozit malzemenin işlenmesi için daha öncesinde hazırlığı yapılmış ve gerekli ölçüleri alınmış olur. Cnc routere ile kesilip kaynak yapılarak bir kutu haline getirilir ve uygun boya malzemesi ile boyanır. Müşterinin tercihi ışıklı totem ise bu noktada iç kısmına gerekli ışık sistemi döşenir arından baskısı yapılarak hazırlanmış branda bu şablona geçirilerek çeşitli ürünlerle sabitlemesi yapılır. Gövde bölümü için birden fazla çelik malzeme uygun ölçülerde cnc makineyle kesilip kaynakla birleştirilerek tamamlanır.  Vinil germe Ankara Totem Tabelalarda, dijital baskı yöntemi kullanılır. Branda üzerine basılan dijital baskı, alüminyum kompozit malzemedeki çerçeveye geçirilerek ve çeşitli araçlarla sabitlenerek tamamlanır. Bu sayede nispeten daha düşük bir maliyete üretilen tabeladan iyi bir tasarım desteğiyle uzak mesafeden görüş sağlanarak yüksek bir verim alınır.

Vinil germe Ankara Totem Tabela işleriniz bizimle güvenilir ellerde. Şah reklam olarak en kaliteli hizmeti görmeniz için yanınızdayız. 20 yıllık deneyim ve nezih iş anlayışımızla istekleriniz ve önceliklerinizi dinleyerek sizin en doğru ürünlerden faydalanmanız için size yardımcı oluyor tüm süreçlerde müşterimize danışarak hareket ediyor ve müşteri memnuniyetini ön plana koyuyoruz.

Prestij Ankara Totem Tabela

Prestij Totem Tabela Ankara ismi gibi büyük bir prestije sahip bir Ankara Totem Tabela çeşidi olarak büyük iş merkezleri, çeşitli hizmet mağazaları, plazalar gibi büyük çaplı şirketlerce kullanılır. Müşterinin isteğine bağlı olarak tüm boyutlarda ve malzemelerle tasarlanabilmektedir.

Özellikle işlek caddeler üzerindeki şık görünüm özelliğiyle dikkat çekmekte olan bir türdür. Firmaların reklamlarının belirgin bir hale getirilmesi için kullanılan prestij Totem Tabela Ankara reklamını yaptığı şirketin halk gözündeki imajını da olumlu yönde etkiler. Prestij Ankara Totem Tabelalar müşterinin istediği yere gerekli tetkikler yapılarak yerleştirilebilmektedir. Müşteriler genellikle işlek cadde kenarlarını seçer böylece görünürlüğü artar ve ulaştığı insan kitlesi genişler. Totem tabelaların ölçüleri bulunduğu noktadan görülme hedefine göre ayarlanabilir. Şık ve dikkat çekici tasarımlarla şirketin diğer şirketlere göre ön plana çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Prestij totem tabelaların yer seçimleri önemlidir. Kullanan markanın en iyi şekilde temsil edilebilmesi için yerin doğru bir şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Prestij Ankara Totem Tabelanın kullanılması için belediyelerden izin alınması ve vergilerinin yatırılması şarttır. Vergilerinizi yatırdıktan sonra Siparişiniz ajanslarca kabul edilir ve ön hazırlık aşamasına geçilir. Bu aşamada analizler ve ölçümler uzman ekip tarafından yapılır. Ardından deneyimli grafik ekibi tasarımı yapar. Müşteri ve ajans tasarım konusunda ortak paydada buluştuğunda imalat başlar.  Şah reklam Ankara Tabela hem malzemede hem hizmette belirgin kalite farkıyla sektöre öncülük eden bir reklam ajansıdır. Prestij Totem Tabela Ankara işleriniz bizimle güvenilir ellerde. Şah reklam olarak en kaliteli hizmeti görmeniz için yanınızdayız. 20 yıllık deneyim ve nezih iş anlayışımızla istekleriniz ve önceliklerinizi dinleyerek sizin en doğru ürünlerden faydalanmanız için size yardımcı oluyor tüm süreçlerde müşterimize danışarak hareket ediyor ve müşteri memnuniyetini ön plana koyuyoruz.

Prestij tabelalar kompozit, alüminyum, Vinil gibi çeşitli malzemelerle üretilebilmektedir.

 

Işıksız Ankara Totem Tabela

Herhangi bir ışık sistemine sahip olmayan gündüz görünme amacı taşıyarak geceleri fark edilmeyen Ankara Totem Tabelalardır. Gün içinde görülmesi ihtiyacı olmayan alanlarda kullanılmaktadır. Yol kenarlarında genellikle belediyelere ait ve düzenli olarak kaset değişimi yapılan ışıksız totem tabelalar buna örnek olarak gösterilebilir. Her ortama uyumlu oldukları için sıkça tercih edilmektedirler. Listedeki tüm tabelaların ışıksız olabilme özelliği vardır.

Işıksız totem tabelanın kullanım ömrü açısından malzemeler önem taşır. Kompozit, pleksi, lampeks, Vinil gibi malzemeler yoğunlukla kullanılır. Yapım aşamasında belirli klaıp ve şablonlar kullanılır. Önce müşterinin tercih edeceği ana maddeye göre bir madde seçilerek iskelet hazırlanır ve levhaya yerleştirilir. Bir malzeme ile iskelet sarılarak sağlamlaştırılır.

Şah reklam hem malzemede hem hizmette belirgin kalite farkıyla sektöre öncülük eden bir reklam ajansıdır. Prestij Ankara Totem Tabela işleriniz bizimle güvenilir ellerde. Şah reklam olarak en kaliteli hizmeti görmeniz için yanınızdayız. 20 yıllık deneyim ve nezih iş anlayışımızla istekleriniz ve önceliklerinizi dinleyerek sizin en doğru ürünlerden faydalanmanız için size yardımcı oluyor tüm süreçlerde müşterimize danışarak hareket ediyor ve müşteri memnuniyetini ön plana koyuyoruz.

 

Dıştan aydınlatmalı Ankara Totem Tabela

Diğer ışıklı ürünlere nazaran daha hesaplıdır. Işıksız tabelanın belirle yerlerine eklenen parçalarla spot ışıklar yerleştirilir. Spot ışıklar için led veya normal ampuller de kullanılabilmektedir.

Bu tür de yol kenarında düzenli olarak değişimleri yapılan reklam tabelalarıdır. Yapımları ışıksız tabelalar gibidir. Yapım aşamasında belirli kalıp ve şablonlar kullanılır. Önce müşterinin tercih edeceği ana maddeye göre bir madde seçilerek iskelet hazırlanır ve levhaya yerleştirilir. Bir malzeme ile iskelet sarılarak sağlamlaştırılır.

Şah reklam hem malzemede hem hizmette belirgin kalite farkıyla sektöre öncülük eden bir reklam ajansıdır. Prestij Totem Tabela Ankara işleriniz bizimle güvenilir ellerde. Şah reklam olarak en kaliteli hizmeti görmeniz için yanınızdayız. 20 yıllık deneyim ve nezih iş anlayışımızla istekleriniz ve önceliklerinizi dinleyerek

 

Üç ayaklı ve Üç yüzeyli Totem Tabela

Üç ayaklı ve üç yüzeyli totem tabelalar sistem olarak en büyük yapılara sahiptir ve inanılmaz bir gösterişi vardır. Devasa olmaları sayesinde hemen her yerden görünmektedirler.

Genellikle üçgen ve türevleri şeklinde imal edilir. Bu yüzde bu adı almıştır. Üçgen yüzeye flans ve cıvata ile bağlantıları yapılmış 3 ayak paralel olarak monte edilir. 3 yüzeyi de destekleyecek 3 ayağa sahiptir ve bu onu sağlamlaştırır. Çelik malzeme diğer tabelalara göre daha fazla kullanılır. Görünür üç yüz ve devasa boyutlar onun ulaşabildiği kitle sayısını katlamaktadır.

Çok büyük olduğu için dayanıklı olmak da zorundadır.

Şah reklam yılların deneyimiyle sizin en doğru ürünlerden faydalanmanız için size yardımcı oluyor tüm süreçlerde müşterimize danışarak hareket ediyor ve müşteri memnuniyetini ön plana koyuyor.

 

Benzinlik Totem Tabelaları

Benzinlikler ve akaryakıt firmalarının kullandığı totem tabelalardır. Firmaların uzaktan fark edilmelerine yardımcı olmak üzere dizayn edilir. Müşteri kitlesi araçlı ve yola odaklanmış insanlar olduğu için genel olarak biraz daha dikkat çekici ve bulunduğu çevreye göre patlayacak renklerde yapılır ancak fazla dikkat dağıtıcı özelliği olmamasına dikkat edilmelidir.

Sade, üzerinde sadece logo, slogan gibi bilgilerle basit bilgiler yazabileceği gibi kimi firmalarca ürün fiyat listesi ile hava durumu ve derece ifadeleri de yer alır.

Bu benzinlik Ankara Totem Tabelaları dış mekan ürünleridir ve şehriler arası yollarda, boş arazilerde, işlek caddelerde karşılaşmak mümkündür. En önemli konu uzaktan fark edilebilmesidir. Bu nedenle boyutların doğru hesaplanması gerekir. Boyutlar çok büyük olacağı için bu tabelaların bakımı ve mühendislik hesaplamaları da bir o kadar önemlidir. Çevresinde düzenli olarak insanların bulunacağı bir ürün olduğu için olası kazalar büyük riskler içermektedir.

 

Totem Tabela İmalatı Yöntemleri

Vinil germe yöntemi: Klasik Vinil germe yöntemiyle alüminyum kompozit malzemenin işlenmesi için daha öncesinde hazırlığı yapılmış ve gerekli ölçüleri alınmış olur. Cnc routere ile dekube yapılarak kesilir, kaynak yapılır, zımparalanır ve bir kutu haline getirilir. Uygun boya malzemesi ile boyanır. Müşterinin tercihi ışıklı totem ise bu noktada iç kısmına gerekli ışık sistemi döşenir arından baskısı yapılarak hazırlanmış branda bu şablona geçirilerek çeşitli ürünlerle sabitlemesi yapılır. Gövde bölümü için birden fazla çelik malzeme uygun ölçülerde cnc makineyle kesilip kaynakla birleştirilerek tamamlanır. Sonunda direğin alt kısmı betona gömülerek sağlamlaştırılır.

 Vinil germe Totem tabelalarda, dijital baskı yöntemi kullanılır. Branda üzerine basılan dijital baskı, alüminyum kompozit malzemedeki çerçeveye geçirilerek ve çeşitli araçlarla sabitlenerek tamamlanır. Bu sayede nispeten daha düşük bir maliyete üretilen tabeladan iyi bir tasarım desteğiyle uzak mesafeden görüş sağlanarak yüksek bir verim alınır.

Alüminyum totem yöntemi: alüminyum totemler sert hava koşulları için dayanıklıdır ve bu tercih edilmesindeki önemli etkenlerdendir. Yüksek yerlere uyum sağlar ve yazılarının uzaktan daha net okunmasını sağlar. Üretim aşamasında alüminyum levha malzemesine ölçülere göre cnc routerda şekil verilir ve üst taraflarına pleksi veya dekota malzeme işlenerek boyaması yapılır. Kutu harfler dışına vida veya yapıştırıcı ile monte edilir. Sonunda Ankara totemin ayakları betona gömülür. 

Pilon Totem Tabela Ankara

En ayırıcı özelliklerinden biri her ölçüde yapılabilmesi ve her alanda kullanılabilmesidir. Sitelerde, otoparklarda, alışveriş merkezlerinde, plazalarda, benzinliklerde, şehir içinde yön tabelalarında ve hemen kalabalık ve büyük alanlara sahip her yerde tercih edilmektedir.  Bir firmaya ait olabildiği gibi birden fazla firmanın bilgilerini de taşıyabilmektedir. Pazarlama yolu olarak yönlendirme ve tanıtım amacıyla sıkça kullanılır.

Pilon Ankara Totem Tabelaların en önemli özelliklerinden biri de sadece bir sefere mahsus yapılması ve sonradan değiştirme özelliğinin olmamasıdır. Bu nedenle yerleştirileceği yerin detaylı olarak araştırılıp karar verilmesi önemlidir.

Vertikal (dikey) ayaklarla ve gövdeyle birleştirilmiş bir yapıdadır. Gövdesinde veya kaset bölümlerinde dokunmatik ekranlara, skor tabelalarına ve daha birçok görsel-dijital araca yer verebilme özelliğine sahiptir. Yere gömülü olma özelliği sayesinde sağlamdır, ayaksız totem ismiyle de bilinir ve herhangi bir hava olayından kolayca etkilenmemektedir. Pleksi akrilik malzeme, çelik, alüminyum, krom gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. İmalatı sırasında statik toz boya ile boyanmış alüminyum ya da alüminyum kompak lamine panel denen araçlar uygulanır.

Kullanılan ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olması onu dış mekanın sert hava koşulları ve kalabalık alanın karmaşasıyla gelen zararlardan koruyacaktır. Ürünlerin paslanmayan ve olası darbelere karşı en iyi performansı gösteren malzemeden seçilmeleri gerekir. Işıklı olan tabelaların bakımlarının aksatılmaması ve yine ürünlerin en kaliteli malzemelerden seçilmesi kullanım ömrü açısından önemlidir. En ufak bir aksilik yapılan tüm masrafın boşa gitmesine ve ekstra ödemelerle sonuçlanabilir.

Öncesinde tek tip Ankara Totem Tabelalar çıkarılmak durumunda kalınıyor bu hem yaratıcılığı kısıtlıyor hem de müşteri açısından sıkıcı bir görüntü oluşturuyordu. Gelişen teknolojiyle beraber bu ürünün üretim kalitesi artmış, tasarım çeşitliliği kazanmış ve kullanım süresi de katlanmıştır. Bu sayede şirketler kendileriyle daha çok özdeşleşen tasarımlara sahip olmuş, tanıtımları daha etkili ve akılda kalıcı bir hale gelmiş ve müşteri memnuniyeti artmıştır.

Pilon tabelalar, insanların yoğun olduğu çoğu yerde yön tabelası olarak kullanılmışsa da tanıtım, reklam ve pazarlama aracı olarak da kullanımı yoğun bir şekilde sürmektedir. En önemli etken pilon Ankara Totem Tabelaların yoğun ve kalabalık bölgelerde dikkat çekici bir şekilde sunulmasıdır.

Pilon Ankara Totem Tabelanın üretiminde dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri mevsim koşullarıdır. Dış mekan tabelası olan pilon totem tabelalar mevsim unsurlarından kolayca etkilenebilmektedir. Montaj ve imalatı kurallarınca ve dikkatli bir şekilde yapıldığı takdirde pilon totem tabelalar uzun süre bakıma ihtiyaç duymadan dayanıklılığını sürdürebilmektedir. Malzemelerin kaliteli olması ve Pilon Tabelanın zeminine iyice sabitlenmesi önemlidir.

 

Anıt Totem Tabela Ankara

Anıt Totem tabela bilinen en klasik Ankara Totem Tabela şeklidir. Pilon Totem Tabela Ankara ile Direkli kasetli totem tabelanın birleştirilmiş hali gibi tasarlanmış bir tabeladır. En dikkat çekici tasarımlara sahip olan anıt totem tabelalardan biridir. Dolayısıyla tasarım ve dizaynıyla en çok dikkat çeken tabelalardandır.

 Gövde ve kasedin anıt şeklinde birleştirilmesiyle üretilir. Vinil, alüminyum, akrilik pleksi, polikarbon, kompozit gibi çeşitli malzemeler kullanılarak üretilmesi mümkündür. Genellikle iş merkezi girişleri ve parklarda kullanılmaktadır. Işıklı ve ışıksız seçenekleri mevcuttur. Işıklı istendi takdirde florasan ampul ya da led ışık sistemi kullanılarak üretilebilir.

Anıt tabela Ankara, taşıyıcı ayağı görevindeki malzemenin elektro statik boya ile kaplanmış alüminyum veya kompak lamine ile kaplı alüminyum kompozit malzemenin giydirilmesiyle birlikte kasetin ve gövdenin bütün bir görüntü oluşturması hali ile dikkat çeker.

İş yerlerinde, iş merkezlerinde, galerilerde, özel firmaların girişlerinde, alışveriş merkezleri veya mağazaların önlerinde, müzelerde, parklarda, bahçelerde, girişlerde, şehirler arası yollarda ve yol kenarlarında kullanılabilmektedir.

 

Işıklı veya ışıksız kullanılabilir. Görünüşleri itibariyle şık ve cezbedici ürünlerdir. Bu nedenle birçok alanda tercih edilmektedir. Işıklı ürünlerde led veya florasan ışıklandırma sistemleri kullanılmaktadır. Işık ya da elektrik kaynağına ihtiyaç duyan ürünlerde güneş enerjisi teknolojisi kullanılabildiği için kendi enerjilerini kendileri üretmektedirler.

Kutu harf veya kabartma harfler olarak da üretilebilir. Bu ürünler üretimleri sırasında kalın olan çelik boru malzemelerle hazırlanır. Üzerine de kutu şablonlu kaset yerleştirilir. Bunlar da sıklıkla kullanılır ve müşterinin ilgisini çekmek için iyi bir seçenektir. Yerleştirilirken doğru montaja ve boyutlara sahip olduğundan emin olunması üründen alınacak verimi arttıracaktır.

 

Bina ve site Ankara Totem Tabelası

İş yerlerinin önleri, cadde kenarları, siteler ve binaların önleri için kullanılmaktadır. Bu totem türünü şehirlerarası yollar üzerinde daha büyük boyutlarda görmek de mümkündür. Bu totem tabelaların kullanım süreleri uzundur.  Boyutları ve tasarımları isteğe uygun olarak değişebilmektedir. Kullanıldığı binaya göre tabela daha gösterişli ve ihtişamlı bir görsele dönüştürülebilir.  Üretim aşamasında önce alan keşfi yapılır ve ürünün yerleştirilmek istendiği alanın ölçümleri ve hesaplamaları yapılır. Alınan ölçüler doğrultusunda uzman ve deneyimli olan ekip tarafından tasarımı yapılır. Müşteri ve tasarımcının tasarımda uzlaşmasının ardından üretime geçilir ve önce alüminyum kompozit malzemenin işlenmesi için daha öncesinde hazırlığı yapılmış ve gerekli ölçüleri alınmış olur. Cnc routere ile kesilip pleksi kutunun gelişine uygun bir şekilde dekube yapılır. Buna göre pleksi kutu lazer ile kesilerek suya dayanıklı malzeme ile yapıştırılarak desteklenir. Müşterinin tercihi ışıklı totem ise bu noktada iç kısmına gerekli ışık ışıklandırma sistemi kurularak kapatılır. Sistemi döşenir ardından baskısı yapılarak hazırlanmış branda bu şablona geçirilerek çeşitli ürünlerle sabitlemesi yapılır. Gövde bölümü için birden fazla çelik malzeme uygun ölçülerde cnc makineyle kesilip kaynakla birleştirilerek tamamlanır. Sonraki aşamada Totem Tabelanı istendiği yere montajı gerçekleştirilir.

 

Ankara Totem Tabela fiyatları

Ankara Totem Tabelaların fiyatları diğer tabelalara oranla daha yüksektir ancak fiyat ve performans açısından en yüksek orana sahip de kendisidir. Dolayısıyla herhangi bir tereddütünüz olmadan gönül rahatlığıyla seçilebilir. Ancak fiyatlar hakkında kesin bir bilgi vermek, tabelanın üretileceği her malzeme ve tabelanın yerleştirileceği konum nedeniyle farklılık oluşturacağı için mümkün değildir.

Alanında son teknolojiyi takip ederek müşteriyle buluşturan ve son teknoloji üretim makineleriyle müşterinin istediği her tasarımı kolayca yapabilen profesyonel ekibimiz, kaliteli ve benzersiz ışıklı tabelaların üretimini uygun ve uyumlu olarak üretmektedir. Gerek ışıklı tabelanın ön hazırlık aşamasında gerek tasarım aşamasında gerekse üretim süreçlerinde müşteriyle tam bir uyum içinde ve onun fikirlerine, onun isteklerine öncelik vererek hareket eden profesyonel ekibimiz sadece ışıklı tabelanın üretim aşamasında değil sonraki da profesyonel desteğini sunuyor ve müşterisini doğru bir şekilde yönlendirmeye devam ediyor. Eşsiz tasarımlarla müşterimizin kurumsal kimliğini markasıyla en özgün haliyle birleştirerek müşterimizin tanıtımına katkıda bulunuyor ve rakiplerine kıyasla öne çıkmasına yardımcı oluyoruz. Her anlamda müşteriye ve güvenliğine öncelik vererek ışıklı tabelanın güvenliğinin sağlanmasına önem veriyoruz. Mutlu müşteri politikamızla dürüst ve şeffaf bir yaratıcılık süreci sunuyor, müşterimizin bize olan güvenine değer veriyor ve müşterimizin bir parçası olarak gördüğümüz firmasının tanıtımını önemsiyor ve en iyisine sahip olmaları için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz.