Tabela Reklam, işletmenizin vergi levhası kadar önemli ve olmazsa olmaz ankara'da ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilen reklam ürünüdür. Şah Reklam, tabela konusunda yıllarca edindiği tecrübesiyle kendini ispatlamıştır. Ankara Tabelacı Şah Reklam, firmanızı görünür kılmak için hizmet vermeye hazır.

Tabela reklam firmaları bir işletmenin tanıtıcısıdır. Tabela ile bir şirket kendi kimliğini belli eder ve müşteriye güven verir. Bir müşteri firmanın bunun farkında olarak tabelasının yapımına dair gerekli ilgiyi göstermesi gerekir. Bir firma müşterisi, firmanın tabelasına bakarak o işletmenin ne iş yaptığını, sektörünü ve firmanın kendi imajlarına olan vizyonunu görebilir ve ticaret yapacağı şirketi bu yolla seçebilir. Çünkü bir tabela, bir firmanın paket ambalajı gibidir. Paketi özensiz ve çirkin olan bir ürünü kimse istemeyeceği gibi, tabelası bakımsız ve ilgi uyandırmayan bir firma da rakipleri arasında yenilecektir.

Tabelaların temel amacı, bulunduğu alanın ne olduğu, kime veya nereye ait olduğu bilgisini iletmektir. Bu amaçla bir tabela göz yormamalı, kısa ve net bilgiler içermeli, anlaşılır ve açık olmalıdır. Çeşitli kullanım alanları vardır ve sosyal hayatın düzenini sağlayarak insanları yönlendiren araçlardan biri olarak görmek mümkündür. Ankara tabela reklam dendiğinde akla Şah reklam gelir. Şah reklam Ankara’nın en bilinen tabela reklam firmalarından biri olarak müşterilerinin isteklerine öncelik veriyor ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için emek harcıyor. 

Şah Reklam olarak sizi ve firmanızı en iyi yansıtan tabelaya sahip olmanız için çalışıyor, müşterilerimizin önceliklerini profesyonel iş anlayışımızla birleştirerek herkesin memnun kalacağı sonuçlar elde etmek amacıyla çalışıyoruz.

Tabelasız bir şirket müşterinin zihninde bir belirsizlik yaratır ve güvenini azaltır. Bir müşteri firmanın tabela talebi için önemli şey Ankara tabela firmasını doğru seçmektir. Bu seçim firmanın hem güvenliği, hem arzuladığı ve ihtiyacı olan tabelayı elde etmesi hem de üretilen tabelanın güvenliğinin yüksek düzeyde olması ve herhangi bir kazaya sebebiyet vermeksizin uzun bir kullanım süresine sahip olması açılarından önemlidir. Bugün Ankara tabela olarak yüzlerce firma bulunmaktadır ve doğal olarak müşteri firma hangisinden tabelasını talep edeceğine dair bir şaşkınlık yaşamaktadır. Ankara tabela firmasını seçmeden önce bir ön araştırma yapması müşteri firma açısından önemlidir?

Tabela Firması için Seçimi

Tabela, bir mesaj veya bilgi iletmek amacıyla kullanılan işaret ve sembol tasarımlarının kullanımıdır. Genellikle bilinirliği sağlamak ve tanınırlığı arttırmak için kullanılır. Bu işlevinin yanı sıra bir sokak veya caddenin isim bilgisini, bir iç mekanın kullanım bilgisini ya da bir şirket veya işletmenin logo, isim, yapılan iş ve iletişim bilgilerini de içerir. Bir müşteri firma, Ankara tabela ve reklam firmasını seçerken öncelikle neye ihtiyacı olduğunu ve nasıl ihtiyacı olduğunu belirlemek ve buna cevap aramalıdır. Aynı zamanda istediği ve ihtiyacı olan cevabı da ana hatlarıyla kafasında çizerek firmalardan gelen cevapları değerlendirmesi, seçiminde yardımcı olacaktır. Bunu belirleyebilmek için elbette müşteri firmanın araştırma yapması ve karşısındaki firmayı iyi değerlendirebilecek ön bilgiye nail olması gerekir. Bir Ankara reklam firması, müşteriye verdiği cevaplarla kendi bilgisini ve bu alana hakimiyetini elbette belli edecektir. Buna göre müşteri firmanın soracaklarını iyi belirlemesi ve aldığı cevapları iyi değerlendirmesi gerekir.

Müşteri firmanın görevi soru sormak ve cevap değerlendirmekle bitmez elbette. Ankara tabela firmasının alandaki önceki işlerini de araştırarak Ankara tabela reklam şirketine dair bir fikir edinmesi iyi bir fikir olacaktır. Biz şah reklam olarak, Ankara tabela geçmişimize en az şu anımıza olduğu kadar güveniyor ve sizlerin aramasını bekliyoruz.

Tabelalar günümüzün en önemli reklam araçlarından biridir. Bir müşterinin işyerine dair gözüne ilk çarpan şey tabela olduğu için, müşteriye o işletmeye dair ilk izlenimi veren de yine tabeladır. Tabela, iş yerinin görünürlüğünü sağlamanın yanında işyerini temsil ederek onun varlığını gösterir. İyi bir tabela ile müşteri çekmek daha kolaydır. Firmanızı yansıtan en önemli araçlardan biri tabeladır. Bir tabelaya sahip olmayan bir firmanın varlığı bilinemediği gibi sağlam temelli bir işyeri imajına da sahip olamaz. 

Şah reklam olarak kaliteli imalat ve pişman olmayacağınız hizmet anlayışıyla 20 yıldır sizlere hizmet ediyor ve verdiğimiz hizmetin sizin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağına dair garanti veriyoruz. “En kaliteliyi üreterek büyümek” anlayışımız ve yılların verdiği deneyimle sizin için en iyisini yapıyoruz.

 

Tabela Firmaları Çözümleri

Değerli müşterimiz, öncelikle tabelanın yerine karar vermeli ve seçeceğiniz firmanın araştırmasını iyi yapmalısınız. Bunu da daha önce söylediğimiz gibi firmaların sizinle olan iletişimini değerlendirerek ve önceki çalışmalarına bakarak yapmalısınız.

Şüphesiz seçeceğiniz Ankara tabela Firmasının da size ve talep ettiğiniz tabelaya karşı görevleri vardır. Bir Ankara tabela firması öncelikle müşteri firmasını yönlendirmek ve her soru hakkında bilgilendirmekle yükümlüdür. Siz elbette işin uzmanı olmayarak yanlış veya hatalı kararlar verebilirsiniz. Ankara tabela firmanız sizi doğru yönlendirerek, gerekli bilgileri vermek ve hatalarınızı düzeltmek durumundadır.

Üretimin öncesinde tabelanızın konacağı yer için bir ön hazırlığın Ankara tabelacı firmanız tarafından düzenlenmesi, tabelanın yer keşfinin yapılması tekliflerini buna göre düzenleyerek sizi bilgilendirmeleri gereklidir. Aynı zamanda tabela için gerekli olan mühendislik ölçüm ve hesaplarının da bu keşif sırasında yaptırılması önemlidir.

Üretim aşamasında malzemelerin ve işçiliğin kalitesini kontrol ederek size ürünün en iyi haliyle ulaşmasını sağlamalıdır.

Tasarımcılar hataları öngörerek tasarımlarını yapmalı ve olası bir hataya mahal vermemelilerdir. Tasarım aşaması özenle takip edilmeli ve müşteri firmayı en iyi temsil edecek tasarım yaratıcı bir şekilde ortaya çıkarılmalıdır. Tasarım ve Ankara tabela sanat ve estetik algılarla sıkı sıkıya bağlı kopmaz bir bağ içindedir. Tasarım yapıldıktan sonra ise ne kadar güzel olursa olsun müşteri firmanın kontrol etmesini sağlamalı ve ondan kesin bir onay almaları gerekir. Onaylanmamış bir tasarımın üretime gönderilmesi söz konusu dahi olamaz. Müşteri firma ile Ankara tabela ve reklam firması tasarım konusunda uzlaşmalıdır.

Şah reklam olarak, müşteri memnuniyetine öncelik vererek çalışıyor ve en kaliteli ürünlere sahip olmanız için, profesyonel ekibimizle birlikte istek ve ihtiyaçlarınızla uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Tabela, Ankara tabela isteklerinizi en kaliteli hizmetle birleştiriyor; sizi ve şirketinizi en ideal haliyle temsil ederek kurumsal kimliğinizi destekliyoruz. Sektörümüzdeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikleri sizlerin ihtiyaçlarıyla buluşturmak için çalışıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile isteklerinize en kısa sürede ve en doğru yollarla ulaşmanız için uğraşıyoruz.

 

Tabela Ankara

Geçmişten günümüze, zamanın getirileriyle birlikte sürekli bir değişim ve gelişim içinde olan Ankara Tabelacılar artık daha geniş çaplı bir teknoloji ve artan rekabetle daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla müşteri şirketlerinin istek ve fikirlerine gerekli özeni göstererek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. İnternet çağının bir getirisi olarak kolayca ulaşılabilinen bilgiyle müşteri firmalar artık Ankara Tabela Reklam firmalarına ulaşmadan önce araştırmalarını yaparak neye ihtiyaçları olduğu konusunda daha bilinçli ve daha emin oluyorlar. Buna göre de Ankara tabelacılarından gerek tabela gerek kurumsal kimlik gerekse diğer reklam işleri konusundaki talepleri daha kapsamlı ve anlaşılır bir seviyede oluyor.

Gün geçtikçe daha özgün, daha nitelikli ve daha yaratıcı tasarımlar konusunda kendinden emin Ankara tabela firmaları ortaya çıksa da bu elbette doğru olamaz. Ankara tabela tasarımı deneyim ve yaratıcılık isteyen bir iştir ve bu iki özellik herkeste öylece, rastgele bulunamaz. Bir emek ve belirli bir zaman istemektedir. Şah reklam 20 yıllık deneyimi ve özgün tasarımlarıyla bir Ankara tabelacı olarak siz müşterilerine yol göstermek ve yardımcı olmaktan keyif alarak işini yapan bir firmadır.  

Tabela yapımında hızla artan rekabet ortamıyla her Ankara ışıklı tabela ve reklam firması tabela çalışmalarını yapıyor da olsa elbette bu demek değildir ki herkes müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayacak. Bir firmanın kalitesini diğerlerinden ayıran en önemli nokta da budur. Tabelalar küçümsenmemesi gereken bir tanıtım ve pazarlama aracıdır. Bunun yanında ebat olarak büyük işler oldukları için tabelaların kimi mühendislik çalışmalarına tabi tutularak denetlenmesi gerekir. Dolayısıyla adına tabela yazdıran her şirket bu işi hakkıyla yerine getiremeyebilir ve sonuçlar tahmin edilenden daha büyük felaketlerle son bulabilir. 

Şah reklam güvenilir ve deneyimli kadrosuyla bir tabela üretimi aşamalarını incelikle takip ederek olası her ihtimali hesaplar ve ona göre önlemler alarak işini etiklere uygun ve tertipli bir yolla hayata geçirir. Müşteri firmanın ve onun müşterilerinin güvenliği her zaman ön plandadır. Şah reklam birinci sınıf malzemeler kullanır ve bu malzemelerin montajını Şah Reklam’ın deneyimli ustaları yapmaktadır.

 

Tabela Yapımında Kullanılan Malzemeler

Ankara tabela ve reklam şirketlerinde kullanılan tabelalar birçok çeşide sahip olduğu gibi malzemeleri de çok çeşitlidir. Pleksi, Polikarbon, akrilik, alüminyum, paslanmaz, vinil, tahta gibi malzemeler çokça kullanılır. Şirketin imajında büyük bir etkisi olan tabela malzemesinin seçimi çok önemlidir.  Şah Reklam, şirketinize en uygun ve en hesaplı malzeme seçiminde sizlere profesyonel ekibiyle birlikte yardımcı olmaktadır.

Tabela seçiminde en önemli etken tabelanın iç mekanda mı yoksa dışarıda mı olacağıdır. Örneğin, dışarda sert hava koşullarıyla cebelleşecek olan tabelanın malzemesi için tahta gibi çabuk yıpranacak ürünlerin kullanılması hem maddi bir zarar sağlayacak hem de tabela kullanımının ömrünün kısa tutacaktır.

Bir diğer unsur tabelanın kalıcı mı yoksa geçici mi olacağı konusudur. Buna göre malzemenizi daha dayanıksız seçebilir veya dayanıklı bir malzeme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Vinil Tabela

Çeşitlere sahip vinil en dayanıklı ürünlerden biridir ve açık hava koşullarına uyum sağlar. Vinil pvcnin bir türü olan malzemeyle üretilen mat, renkli veya renksiz olarak üretilebilen düşük ağırlıklı ve üzerine yapılan baskıyı iyi muhafaza edebilen yapıya sahip bir malzemedir. Sektör içinde özel isimlerde vinil olarak anılmakta ancak malzeme olarak branda ismiyle tanınmaktadır. Avrupa branda ve Çin branda olmak üzere iki çeşidi bulunur.

Dayanıklılığını kimyasal yapısından alır ve birçok alanda kullanılmaktadır. Uzun süreli tabelalar için oldukça uygundur. Tercihe göre ışıklı ışıksız tabelalar için kullanılabilir. Büyük ölçekler için ve çok renkli tasarımlar için tercih edilir.

Polikarbon Tabela

Geçici tabelalar ve iç mekan tabelaları için uygun bir çözümdür.  Dolayısıyla ekonomiktir ve geçici tabelalara uygun olmasına rağmen çoğu plastik malzemeye oranla daha dayanıklıdır. Şeffaf olma özelliği, darbe ve hava koşullarına karşı dayanıklılığı ve cama göre daha kolay işlenebilirliği onu çekici kılan özelliklerden biridir.

 

Pleksi Tabela

Pleksi tabela, akrilik tabela olarak da bilinmektedir. Her tür tabela için uygunluk gösteren akrilik dayanıklı bir malzemedir. Lüks bir görünüme sahip olduğu için imaja önem veren müşterilerce tercih edilir.

 

Alüminyum Tabela

Dış mekan için en uygun malzemelerden olan alüminyum geniş bir yelpazeye sahiptir ve her türlü ihtiyaca yönelik hizmete açıktır.

 

Ahşap Tabela

Daha çok iç mekan tabelaları için uygundur. AHşap tabela yapısı itibariyle diğer malzemelere göre daha dayanıksızdır. Geçici tabelalar için de uygundur.

 

Tabela çeşitleri Ankara

Ankara tabelaların malzeme çeşitliliği, kullanım alanlarının çokluğu ve gelişen teknoloji bu ürünlerin çeşitliliğini de arttırmıştır. En genel haliyle isimlerinden aklımıza gelenleri şöyle sıralayabiliriz. Her çeşidin kendi içlerinde de çeşitleri olduğunu belirtmemizde şimdiden fayda var:

Ankara Kutu Harf Tabela

Çeşitli malzemelerle üretilerek ışıklandırma sistemi kurulan harflerin bir arka levhaya montajlanmasıyla üretilen ışıklı kutu harf tabela tasarımları, genellikle müşterilerine şık bir ön izlenim vermek isteyen firmalar tarafından kullanılır. Şık ve bütçeye uygun olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Kutu harf ışıklı tabelanın da kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır.

 

Ankara Işıklı Tabela

Çok çeşitli malzeme ve şekillerle yapılabilen ve modern bir görünüme sahip olan ışıklı tabelanın en önemli özelliği karanlık ortamlarda görülebilmesidir. Bu nedenle gece ve karanlık/loş ortam çalışmaları için en uygun tabeladır.

 

Ankara Totem Tabela

Dış mekanda bulunan totem tabelalar şirket binasının karşısında durur. En dikkat çekici tabela çeşitlerinden biridir.  Yol tabelası olarak da adlandırılmaktadır ve en yaygın haliyle alışveriş merkezleri, pazajlar, iş merkezleri gibi çoklu işletmeye sahip yerlerce toplu tabela olarak kullanılırlar. Bunun bir işletme tarafından tekli olarak da sıkça kullanılır.

 

Ankara Vinil Germe Tabela

Dış mekanda yaygın olarak kullanılan bu tabela çeşidi genellikle şirketin tam yerini göstermek üzere binada konumlanır. Boyutları 50 metreye kadar çıkabildiği i.in, geniş ve büyük ölçeleri nedeniyle tercih sebebidir. Aynı zamanda tek düze değil de daha çeşitli renklere sahip arkaplana uygun olması nedeniyle de çokça tercih edilir.

 

Ankara Alüminyum Tabela

Özellikle Dikkat çekmek, yönlendirmek için kullanılan alüminyum tabelalar en çok kullanılan reklam aracıdır. Pek çok çeşide sahip olduğu için her bütçeden şirkete hitap eder.  Şah reklam tecrübesiyle modern ve şık bir alüminyum tabelaya sahip olarak müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Işıklı Tabela İmalatı Ankara

Ankara tabela firmaları üretimi çeşitli yollarla yapılır. Her üretim aşaması kullanılan tabelanın çeşidine ve malzemeye göre farklılık göstermektedir. Örneğin bir üründe hangi malzeme kullanılacağı, nasıl bir tasarımın yapılacağı, nasıl bir ürün olacağı, ışıklı veya ışıksız olacağı, boyutları gibi birçok şey ürünün üretimini ve üretim sürecini etkilemektedir.

 

Kompozit Işıksız Tabela Ankara

Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanarak müşteri ile uzlaşılan tüm tasarımlar, tüm font ve şekiller kompozit malzeme ile tabelalaştırılabilmektedir. Kompozit ışıksız tabelanız Kompozit malzeme, ışıksız tabelalarda iskelet, levha veya ana şeklin malzemesi olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Buna müşteri dilediği gibi karar verir. Levha olarak kullanıldığında uygun ölçülerde foreks ya da folyo kesim şekilleriyle kesilerek ana malzemeye montajı yapılır. Dilendiğinde kalıplarla kullanılabilir, yapıştırılarak kullanılabilir veya vidalama yapılabilir.

 

Pilon Totem Tabela Ankara

Vertikal (dikey) ayaklarla ve gövdeyle birleştirilmiş bir yapıdadır. Gövdesinde veya kaset bölümlerinde dokunmatik ekranlara, skor tabelalarına ve daha birçok görsel-dijital araca yer verebilme özelliğine sahiptir. Yere gömülü olma özelliği sayesinde sağlamdır, ayaksız totem ismiyle de bilinir ve herhangi bir hava olayından kolayca etkilenmemektedir. Pleksi akrilik malzeme, çelik, alüminyum, krom gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. İmalatı sırasında statik toz boya ile boyanmış alüminyum ya da alüminyum kompak lamine panel denen araçlar uygulanır.

 

Pleksi kutu harf tabela Ankara

Dış ve iç mekanların ikisi için de uygundur. 3 – 4 mm pleksi yani akrilik madde eritilerek harf, görsel, şekil ve numaralar oluşturulmaktadır. Oluşturulan harf, görsel, şekil ve numaraların üst bölümleri cvn yahut lazer makineleriyle kesilir. Üretilen harf ve görsellerin 4 - 7 cm değerinde değişen derinlikleri mevcuttur. Alt kısımlarına 10 - 11 mm değerinde foreks malzeme kesilerek (eğer talep edilmişse) istenilen ışık sistemi üzerine yerleştirilir. Böylece yapılan pleksi yani akrilik kutu harflerin altları dışında kalan tarafından da ışık geçişi sağlanmış olur.

 

Led- Neon Tabela Ankara

Bu günlerde en popüler olan çeşitlerden biridir ve özellikle iç mekan tasarımlarında kullanılmaktadır. Çeşitli renklerle enerji veren bir görünüme sahip olmasından ötürü gençlerin sıkça uğradığı mekanlar tarafından tercih edilir. Elektronik ve geçirgen maddelerin üzerine konulan pvc kartlarının arasında bir elektrik akımı sistemi kurularak üretilir.

 

Bina ve site Tabelası Ankara

Üretim aşamasında önce alan keşfi yapılır ve ürünün yerleştirilmek istendiği alanın ölçümleri ve hesaplamaları yapılır. Alınan ölçüler doğrultusunda uzman ve deneyimli olan ekip tarafından tasarımı yapılır. Müşteri ve tasarımcının tasarımda uzlaşmasının ardından üretime geçilir ve önce alüminyum kompozit malzemenin işlenmesi için daha öncesinde hazırlığı yapılmış ve gerekli ölçüleri alınmış olur. Cnc routere ile kesilip pleksi kutunun gelişine uygun bir şekilde dekube yapılır. Buna göre pleksi kutu lazer ile kesilerek suya dayanıklı malzeme ile yapıştırılarak desteklenir. Müşterinin tercihi ışıklı totem ise bu noktada iç kısmına gerekli ışık ışıklandırma sistemi kurularak kapatılır. Sistemi döşenir ardından baskısı yapılarak hazırlanmış branda bu şablona geçirilerek çeşitli ürünlerle sabitlemesi yapılır. Gövde bölümü için birden fazla çelik malzeme uygun ölçülerde cnc makineyle kesilip kaynakla birleştirilerek tamamlanır. Sonraki aşamada Totem Tabelanı istendiği yere montajı gerçekleştirilir.

 

Tabela Fiyatları Ankara

Tabela fiyatları ankara hakkında kesin bir bilgi vermek, tabelanın üretileceği her malzeme ve tabelanın yerleştirileceği konum nedeniyle farklılık oluşturacağı için mümkün değildir. Ancak Şah reklamın yardımıyla fiyat ve performans açısından en yüksek sonuca ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Dolayısıyla herhangi bir tereddütünüz olmadan gönül rahatlığıyla bizi seçebilirsiniz.

Şah reklam olarak alanımızdaki son teknolojiyi takip ederek müşteriyle buluşturuyoruz. Son teknoloji üretim makineleriyle müşterinin istediği her tasarımı kolayca yapabilen profesyonel ekibimiz, kaliteli ve benzersiz Ankara tabelaların projelerini uygun ve uyumlu olarak hayata geçirmektedir. Gerek tabelanın ön hazırlık aşamasında gerek tasarım aşamasında gerekse üretim süreçlerinde müşteriyle tam bir uyum içinde ve onun fikirlerine, onun isteklerine öncelik vererek hareket eden profesyonel ekibimiz sadece ışıklı tabelanın üretim aşamasında değil sonraki da profesyonel desteğini sunuyor ve müşterisini doğru bir şekilde yönlendirmeye devam ediyor. Eşsiz tasarımlarla müşterimizin kurumsal kimliğini markasıyla en özgün haliyle birleştirerek müşterimizin tanıtımına katkıda bulunuyor ve rakiplerine kıyasla öne çıkmasına yardımcı oluyoruz. Her anlamda müşteriye ve güvenliğine öncelik vererek ışıklı tabelanın güvenliğinin sağlanmasına önem veriyoruz. Mutlu müşteri politikamızla dürüst ve şeffaf bir yaratıcılık süreci sunuyor, müşterimizin bize olan güvenine değer veriyor ve müşterimizin bir parçası olarak gördüğümüz firmasının tanıtımını önemsiyor ve en iyisine sahip olmaları için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.