Işıksız Tabela Reklam, dükkanınız gündüz vakitlerinde hizmet veriyor ve akşamları kepenk kapatıyorsa sizin için en ideal ve ekonomik reklam çözümüdür. Genellikle Vinil Germe şeklinde yapılmaktadır. Ankara ışıksız tabela hizmetleri sunan şirketler arasında en bilindik ajanslardan biri olan ve artık markalaşmış kurumsal yapısıyla sizlere ve Ankara ışıksız tabela hizmeti arayışınıza tam bir destek veren Şah Reklam’a ulaşmak için iletişim sayfasını ziyaret ediniz. Ankara ışıksız tabela denince akla gelen şah reklam olarak, sizlere en dürüst hizmeti vermek istiyoruz. Bu nedenle size bunun hakkında biraz bilgi vermek istedik ki, henüz bizimle iletişime geçmeden bile müşterilerimiz nasıl bir hizmetle karşılaşacağının veya başka bir şirket seçse dahi nasıl bir hizmet alması gerektiğinin bilincinde olsun. Her şeyden önce, biraz Ankara ışıksız tabela nedir, ondan bahsedelim. 

Yeni açılmak üzere olan bir firmasınız ve onca koşuşturma arasında aklınıza gelen “tabela taktırmalıyım ama nasıl bir tabela,” sorusuyla araştırmaya başladınız ve ışıksız tabela seçeneğiyle karşılaştınız. Sonunda da “ışıksız tabela nedir,” sorusu aklınızı kurcalamaya başladı ve araştırmaya başladınız. Peki nedir bu ışıksız tabela? 

Ankara Işıksız tabela sadece gün ışığında görünür olabilen ve geceleri ekstra bir aydınlatma olmadan seçilmesi zor olan tabelalardır. Bu nedenle müşteriler gün ışığında görülmesi yeterli olacak alanlarda ve durumlarda bu tabelayı tercih etmektedir. Ankara ışıksız tabelalarla çeşitli kurum ve kuruluşlar, çeşitli reklamlar yapar, duyurularda bulunur, kendilerini tanıtır veya firma tabelası olarak kullanırlar. Hemen her alan için uygundur ve tercih edilebilir. İç mekan ve dış mekan için de uygun olan ışıksız tabela tasarımları belli kalıplarla üretilir ve maliyeti de düşüktür. Genellikle ticari amaçlarla kullanılan bu tabelalar, bu işlevlerinin yanında kamu hizmeti amacıyla duyuru, bildiri veya resmi kurumların bilgilendirme yapması amacıyla verilmek istenen bir mesajı okuyucuya iletmek için de kullanılabilmektedir.

IŞIKSIZ TABELA REKLAM 

Işıksız tabela reklam konusuna geçilmeden önce yapılması gereken birkaç ön hazırlık aşamaları vardır. İlk olarak Ankara ışıksız tabelanızın yerini seçmelisiniz. Ankara ışıksız tabelalar kendilerini göstermek için uyumlu bir uyumsuzluğa ihtiyaç duyarlar. Yani, yerleştirdikleri zeminle yarı ayrı değerlendirildiklerinde birbirine uyumsuz sayılacak ya da kontrast oluşturacak renklere sahip olmalı ancak bir bütün olarak değerlendirildikleri zamanlarda birbirlerini tamamlayan bir dengeye de sahip olmalılar. Böylece Işıksız tabelanız hem şık hem de dikkat çekici görünür. Ancak; Ankara ışıksız tabelanızı, renk olarak uyumsuz ve tamamlayıcı olmayacak renkteki bir zemine yerleştirmek görüntü kirliliği oluşturarak tabelanızın şirket imajınızı kötü etkilemesine neden olacaktır.  Arka plana atılabileceği ve görülmeyeceği bir şekilde absürt boyutsal ölçülere sahip olarak yerleştirmek de doğru olmayacaktır. Bu tarz yerlere yerleştirildikleri takdirde tabelanın hiçbir etkisi kalmayacak ve dikkat çekmeyecektir. Bu da hem sizin masrafınızın boşa çıkmasına neden olacak hem de ürünün üretiliş amacını gerçekleştirmesine engel olacaktır. Dolayısıyla Ankara ışıksız tabelanızı koymak için seçilecek yerin analizi doğru yapılmalıdır. 

Ardından Ankara ışıksız tabelanızın çeşidini belirlemeniz gerekir. Birçok çeşit arasından sizin bütçenize ve şirketinizin imajına uygun olanı seçmek için bir süre kararsızlık yaşayabilirsiniz ancak Şah reklam güvencesiyle sahip olacağınız her ürünü gönül rahatlığıyla kullanacağınıza emin olabilirsiniz.

Seçilen yerin ölçümüne göre tabela ölçüleri seçmek deyine çok önemlidir. Küçük bir zemine büyük boyutları olan bir ürün yerleştirmek estetik değeri bozacak veya büyük bir alana küçük boyutlu bir ürün yerleştirmek ışıksız tabelanın görünürlüğünü engelleyecektir. Şah Reklam’ın deneyimli uzman ekibi, size ölçüm ve değerlendirme konusunda yardımcı olabilir. İhtiyacınıza en uygun ürüne sahip olmak için bize ulaşmanız yeterli.

IŞIKSIZ TABELA İMALATINDA ÜCRETSİZ KEŞİF VE MONTAJ

Karar verme aşamalarından sonra ihtiyaç duyulduğu takdirde mühendisler tarafından çeşitli konularda ölçüler de alınır. Bu ölçü aşaması önemlidir çünkü gelecekte herhangi bir kazanın önüne geçilmek için risk azaltılır ve önlem alınmış olunur. Dolayısıyla işini iyi bilen kişiler tarafından yapılması hayati bir önem de arz eder.

Bunun ardından sonunda imalat aşamasına geçilir ancak bu aşamalar da müşterinin seçtiği malzeme ve tabela çeşidine göre farklılık göstermektedir.

Seçilen yerin ölçümüne göre tabela ölçüleri seçmek deyine çok önemlidir. Küçük bir zemine büyük boyutları olan bir ürün yerleştirmek estetik değeri bozacak veya büyük bir alana küçük boyutlu bir ürün yerleştirmek ışıksız tabelanın görünürlüğünü engelleyecektir. Şah Reklam’ın deneyimli uzman ekibi, size ölçüm ve değerlendirme konusunda yardımcı olabilir. İhtiyacınıza en uygun ürüne sahip olmak için bize ulaşmanız yeterli.

Karar verme aşamalarından sonra ihtiyaç duyulduğu takdirde mühendisler tarafından çeşitli konularda ölçüler de alınır. Bu ölçü aşaması önemlidir çünkü gelecekte herhangi bir kazanın önüne geçilmek için risk azaltılır ve önlem alınmış olunur. Dolayısıyla işini iyi bilen kişiler tarafından yapılması hayati bir önem de arz eder.

Bunun ardından sonunda imalat aşamasına geçilir ancak bu aşamalar da müşterinin seçtiği malzeme ve tabela çeşidine göre farklılık göstermektedir.

Ankara Işıksız tabelaların bir aydınlatma desteği olmadığı için geceleri ek bir ışıklandırma olmaksızın görünmezler. Bazen ek bir ışık sistemi kurulur veya çevredeki ışık kaynaklarından yardım alınarak görünür olur. Çatı tabelası, totem tabelaları, cephe tabelaları (…) gibi çeşitli görevlerde ve gece görülmesine ihtiyaç duyulmayan mekanlarda kullanılır.   

IŞIKSIZ TABELA KULLANIM YERLERİ ANKARA

Ankara Işıksız tabelaların bir aydınlatma desteği olmadığı için geceleri ek bir ışıklandırma olmaksızın görünmezler. Bazen ek bir ışık sistemi kurulur veya çevredeki ışık kaynaklarından yardım alınarak görünür olur. Çatı tabelası, totem tabelaları, cephe tabelaları, vinil germe tabelalar gibi çeşitli görevlerde ve gece görülmesine ihtiyaç duyulmayan mekanlarda kullanılır.  Işıksız tabelalar genel özelliklerine uygun olarak dış mekanlarda yoğunluklu olarak kullanılmaktadır. Günlük hayatta karşımıza genellikle Ankara ışıksız tabelalar çıkmaktadır ve herhangi bir ışık kaynağına sahip olmadığı için elektrik masrafı da bulunmaz ve bu en büyük avantajlarından birisidir. Malzeme çeşitliği ve düşük maliyetiyle resmi ve özel kurumların gözde tabela çeşididir. Hemen her firmanın iç veya dış mekanı için tercih ederek kullandığı Ankara ışıksız tabelaların kullanım alanı geniş ve çok çeşitlidir.

Özel kurumların dükkan tabelaları ve reklamları için tercih edilirler. Resmi kurumların tabelalarının yanında bilgilendirme ve duyuru amaçlı yaptığı reklam ve tanıtım görevlerini de üstlenirler. İç mekan ve dış mekan için de uygun olan ışıksız tabela Ankara tasarımları belli kalıplarla üretilir ve maliyeti de düşüktür. Genellikle ticari amaçlarla kullanılan bu tabelalar, bu işlevlerinin yanında kamu hizmeti amacıyla duyuru, bildiri veya resmi kurumların bilgilendirme yapması amacıyla verilmek istenen bir mesajı okuyucuya iletmek için de kullanılabilmektedir. İç mekanlarda iyi bir aranjmanla sunularak müşteri çekmeye ya da çeşitli duvar kombinleriyle iç mekanın müşteriye sunumunu cazipleştirebilir.

Sokak ve caddelerin yön tabelaları ve trafik işaretleri için de resmi kurumlar tarafından kullanılır. Şah reklam her türlü ihtiyacınız için profesyonel ekibiyle birlikte sizlere yardımcı olmak için çalışmakta… Şah reklam biliyor ki bir tabelanın yapımında tasarımdan üretime her süreçte şeffaf ve özverili olunmalıdır. Her tabela tasarımı ve o tasarımın üretimi farklı süreçlerden geçmekte ve sonuçları da doğal olarak farklı olmaktadır. Tasarımın kendine has bir havası ve gereksiz detaylardan uzak bir sade bir düzenlemesi olmalıdır.

IŞIKSIZ TABELA ÇEŞİTLERİ ANKARA

Gelişen teknolojiyle beraber Ankara ışıksız tabelanın zahmetsiz ve ekstra maliyetsiz olmasının da etkisiyle bu ürünlerde çeşitlilik oldukça yüksektir. Söz konusu çeşitliliğin etkenlerinden biri de hemen her malzemeye uygunluğu, işçilik gibi özellikleridir. Şah Reklam’a ulaşıp uzman ekibimizle görüşerek tüm ürünler hakkında detaylı bilgiyi alabileceğinizi hatırlatmakta fayda görüyoruz. Uzmanlığımızı tecrübemizle birleştirerek sizlere en güvenilir ve en kapsamlı hizmeti sunuyoruz.

 

Kompozit Ankara ışıksız tabela

Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanarak müşteri ile uzlaşılan tüm tasarımlar, tüm font ve şekiller kompozit malzeme ile tabelalaştırılabilmektedir. Kompozit Ankara ışıksız tabelanız Kompozit malzeme, ışıksız tabelalarda iskelet, levha veya ana şeklin malzemesi olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Buna müşteri dilediği gibi karar verir. Levha olarak kullanıldığında uygun ölçülerde foreks ya da folyo kesim şekilleriyle kesilerek ana malzemeye montajı yapılır. Dilendiğinde kalıplarla kullanılabilir, yapıştırılarak kullanılabilir veya vidalama yapılabilir.

Pleksi Ankara ışıksız tabela

Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanarak müşteri ile uzlaşılan tüm tasarımlar, tüm font ve şekiller pleksi malzeme ile tabelalaştırılabilmektedir. Pleksi ışıksız tabelanız pleksi malzeme, Ankara ışıksız tabelalarda iskelet, levha veya ana şeklin malzemesi olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Buna müşteri dilediği gibi karar verir. Levha olarak kullanıldığında uygun ölçülerde foreks ya da folyo kesim şekilleriyle kesilerek ana malzemeye montajı yapılır. Dilendiğinde kalıplarla kullanılabilir, yapıştırılarak kullanılabilir veya vidalama yapılabilir.

Foreks Ankara Işıksız Tabela

Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanarak müşteri ile uzlaşılan tüm tasarımlar, tüm font ve şekiller foreks malzeme ile tabelalaştırılabilmektedir. Foreks Ankara ışıksız tabelanız Foreks malzeme, ışıksız tabelalarda iskelet, levha veya ana şeklin malzemesi olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Buna müşteri dilediği gibi karar verir. Levha haliyle kullanıldığında müşterinin tercihine bağlı olarak Foreks levhanın üzerine baskı veya folyo kesim uygulanabilir. Kesimi gerçekleştirilen folyolar, kalıplar aracılığıyla düz zemine silikon veya bant yardımıyla montaj edilir.

Lamplex Ankara Işıksız Tabela

Poli etilen malzemeden üretilen köpük (eva) malzemenin akrilik malzeme ile kaplanmasıyla üretilir. 2-3 cm kalınlığındadır. Cnc makinesi ile istenilen boyut ve şekillerde kesilebilmektedir. Monte aşamasında cnc makinesi yardımıyla çıkarılan şekiller, kalıplar yardımıyla düz zemine yapıştırılmaktadır. En dayanıklı dış mekan Ankara ışıksız tabela malzemelerindendir. Su ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı olduğu için kar yağmur gibi hava durumlarından etkilenmemektedir; ayrışma yahut çürüme yapmamaktadır. Ses ve ısı yalıtımı, Isı koruma, sıvı emilimi gibi özellikleri vardır. 45 üzeri dereceye kadar dayanabilmektedir.

Strafor Köpük Ankara Işıksız Tabela

Cnc makinede kesilen strafor köpüklere müşterinin dilediği şekil verilebilmektedir. Renk seçenekleri mevcuttur. Tabelanın kalınlığı 3-14 aralığında değişebilmektedir. Verilen şekiller kalıplar yardımıyla levhalara yapıştırılarak monte edilir. Su ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı olduğu için kar yağmur gibi hava durumlarından etkilenmemektedir; ayrışma yahut çürüme yapmamaktadır. Ses ve ısı yalıtımı, Isı koruma, sıvı emilimi gibi özellikleri vardır. 45 üzeri dereceye kadar dayanabilmektedir.

VİNİL GERME ANKARA IŞIKSIZ TABELA

Ankara ışıksız tabelalar arasında en çok kullanılan türlerden biridir. Dijital baskıya izin vermesi sayesinde resmi kurumların duyuru ve bildirileri için rahatlıkla kullanılmaktadır. Oluşturulan iskelet üzerine gerdirilerek yapılır. Bu iskelet alüminyum veya demirden üretilebilmektedir. En az 3 cm kalınlığında olur. Maliyeti en düşük Ankara ışıksız tabeladır.


En çok kullanılan ve en çok merak edilen çeşitlerden biri olan Vinil germe Ankara ışıksız tabela hakkında biraz daha detay vermek istiyoruz.

Sektörde Branda tabela olarak da bilinmektedir. Işıklı veya ışıksız seçenekleri vardır, yine hepsi gibi bu ürünün de malzeme çeşitliliği yüksektir. Tercih edilme nedenlerinin başında baskı olması sayesinde tasarımındaki çeşitlilik gelir. Çünkü arka planında düz bir zemin yerine çeşitli şekiller, resimler kullanmak daha kolaydır ve yazı her şeye rağmen belirginliğe sahiptir. Dolayısıyla zengin bir görüntüyle birlikte istenilen mesaj iletilmiş olunur. Çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni de boyut ne olursa olsun ürünün tek parça olarak üretilebilmesidir.

İmalatında yer keşfi firmamız tarafından gerçekleştirilir ölçüler ile gerekli notlar alınır. Bu aşamada gerekli görülürse mühendisler tarafından da hesaplamalar yapılır. Ardından deneyimli tasarımcılarımız tarafından ürünün tasarımı yapılır ve baskı aşaması için gönderilir.

Vinil pvcnin bir türü olan malzemeyle üretilen mat, renkli veya renksiz olarak üretilebilen düşük ağırlıklı ve üzerine yapılan baskıyı iyi muhafaza edebilen yapıya sahip bir malzemedir. Sektör içinde özel isimlerde vinil olarak anılmakta ancak malzeme olarak branda ismiyle tanınmaktadır. Avrupa branda ve Çin branda olmak üzere iki çeşidi bulunur.

Daha detaylı bahsedecek olursak, alüminyum kompozit malzemenin işlenmesi için daha öncesinde hazırlığı yapılmış ve gerekli ölçüleri alınmış olur. Cnc routere ile kesilip kaynak yapılarak bir kutu haline getirilir ve uygun boya malzemesi ile boyanır. Ardından baskısı yapılarak hazırlanmış branda bu şablona geçirilerek çeşitli ürünlerle sabitlemesi yapılır. Vinil germe Ankara Işıksız Tabelalarda, dijital baskı yöntemi kullanılır. Branda üzerine basılan dijital baskı, alüminyum kompozit malzemedeki çerçeveye geçirilerek ve çeşitli araçlarla sabitlenerek tamamlanır. Bu sayede nispeten daha düşük bir maliyete üretilen tabeladan iyi bir tasarım desteğiyle uzak mesafeden görüş sağlanarak yüksek bir verim alınır.

ANKARA IŞIKSIZ TABELA KULLANIMININ AVANTAJLARI

Ankara Işıksız tabelalar genel özelliklerine uygun olarak dış mekanlarda yoğunluklu olarak kullanılmaktadır. Günlük hayatta karşımıza genellikle Ankara ışıksız tabelalar çıkmaktadır ve herhangi bir ışık kaynağına sahip olmadığı için elektrik masrafı da bulunmaz. Bu durum onun en büyük avantajlarından birisidir. 

Ankara ışıksız tabelalarda ışık geçirgenliğine önem vermediğimiz için malzeme konusunda daha zengindir. Malzemelerin birbiriyle kullanımı da bir o kadar rahattır. İstenilen her tasarım herhangi bir engel olmaksızın üretilebilir. Alüminyumdan polikarbona, kompozitten pleksiye her malzeme ve ürün bu tabelalara uygulanabilmektedir. Bu aynı zamanda bütçeye de destek sağlamaktadır.

Herhangi bir elektrik sistemine bağlı olmadığı için kullanım süresi daha uzun bir ömre sahiptir. Dayanıklılığı üst düzeyde olduğu için herhangi bir ekstra masraf çıkarmadan uzun yıllar kullanımı mümkündür. Bu durum da iş yerine maddi bir fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda bir sisteme bağlı olmaması sayesinde elektriğe bağlı kazalara sebebiyet vermeyecektir.

Uyumludur ve yaratıcı fikirlere açıktır. Montaj yapıldığı her alana uyum göstererek gözde yorucu ya da rahatsız edici bir etki göstermez. Kendisini görsel olarak patlatmadığı için estetik dengenin korunması daha kolaydır ve bu müşterinin ilgisini çekmekte oldukça başarılı bir yöntemdir. Bu özelliği Ankara ışıksız tabelanın içerdiği mesajı iletmesinde de etkili olacaktır. Uyumlu olduğu için her türlü iş yerinin kullanımı için seçenek sunar.

Hem iç mekan hem de dış mekanda kullanım için uygundur. İç mekanda çeşitli dekorasyon araçlarıyla cezbediciliğini arttırmak oldukça kolay ve kullanışlıdır. Müşterinin ilgisini de çabucak çeker.

Daha önce de söylediğimiz gibi bir elektrik sistemine sahip olmayacağı için bu işlem için özel üretilmiş malzemelerin kullanımına da gerek yoktur. Bu durum maliyeti düşürür ve bu sayede her bütçe için uygun ve şık tasarımlar üretilebilir.

Malzeme çeşitliliğinin çok olması tabela seçimi için firmalara geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. Bu çeşitlilik arasında firmanın kendisini temsil edecek doğru tabelaya ulaşması kolaylaşır.

ANKARA IŞIKSIZ TABELALARDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Gün ışığına bağımlı bir araç olması onun etkileyiciliğinden hiçbir şey kaybettirmemektedir. Ankara ışıksız tabelalar tüm gösteriş ve ihtişamlarıyla yine de en iyi reklam ve tanıtım aracı olan tabela çeşitlerinden biridir. Müşteri firma, tabelasını alırken dikkat etmesi gereken öncelikli konu elbette malzemelerin dayanıklılığıdır. Özellikle tabela dış mekana yerleştirilecekse malzeme dayanıklılığı ürünün kullanım ömrü açısından önem taşımaktadır. Müşteri firma tabelanın hemen her şeyinde bilgilendirilmeli ve aklındaki sorular titizlikle giderilmelidir.

 Ankara ışıksız tabelanın ana bölümü sayılan çerçeve kısmının sağlam olduğuna emin olmak gelecekteki olası kazaları önlemesi açısından önemlidir. Aynı şekilde montajı da dikkatle yapılmalı ve tüm risklerin ortadan kaldırıldığına emin olunmalıdır.

Bu noktada tabelaların bakım ve temizliğinin öneminden de bahsetmek gerekir. Düzenli bakım ve temizliği yapılmayan tablalar kaza yaratmaya açıktır ve bu insan hayatı gibi müşteri firmanın imajını da tehdit etmektedir. Aynı zamanda bakım, daha önce bahsettiğimiz gibi kullanım ömrünü de yüksek bir oranda etkilemektedir.

Tasarımın öneminden de bahsetmeliyiz. Tasarım bir tabelayı tabela yapan en önemli unsurdur ve sıradan, herkesle aynı özelliklere sahip tabelaların bir anlamı olmayacaktır. Dolayısıyla tasarım, müşteriyi çeken asıl unsurdur.

Şah reklam olarak, müşteri memnuniyetine öncelik vererek çalışıyor ve en kaliteli ürünlere sahip olmanız için, profesyonel ekibimizle birlikte sizin istek ve ihtiyaçlarınızla uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Şah Reklam Ankara tabela isteklerinizi en kaliteli hizmetle birleştiriyor; sizi ve şirketinizi en ideal haliyle temsil ederek kurumsal kimliğinizi destekliyoruz. Sektörümüzdeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikleri sizlerin ihtiyaçlarıyla buluşturmak ve müşterilerle iletişimimizi en yüksek, en kaliteli seviyede tutmak için çalışıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile isteklerinize en kısa sürede ve en doğru yollarla ulaşmanız için uğraşıyoruz. Daha profesyonel bir imaj için bize ulaşınız.

Ankara ışıksız tabela, bir firmanın müşteriyi kendine çekmesi için önemlidir. Dolayısıyla tabela seçimi aşamaları da bir o kadar önem teşkil etmektedir. Şah reklam olarak, seçiminizi yaparken size bir yol gösterici olması için bu konuyu biraz daha detaylandırmak istedik.

Öncelikle ışıksız tabelanızın yerini seçmelisiniz. Işıksız tabelalar kendilerini göstermek, parlamak isteyen ürünlerdir ve Ankara ışıksız tabelanızı, renk olarak uyumsuz bir zemine yerleştirmek görüntü kirliliği oluşturmak ya da arka plana atılabileceği ve görülmeyeceği bir yere yerleştirmek doğru olmayacaktır. Bu tarz yerlere yerleştirildikleri takdirde tabelanın hiçbir etkisi kalmayacak ve dikkat çekmeyecektir. Bu da hem sizin masrafınızın boşa çıkmasına neden olacak hem de ürünün üretiliş amacını gerçekleştirmesine engel olacaktır. Dolayısıyla ışıksız tabelanızı koymak için seçilecek yerin analizi doğru yapılmalıdır.

Işıksız Tabela Ankara Modelleri

Ankara ışıksız tabelanızın tasarımına da dikkat etmeniz gerekir. Üreticinin tasarım ve üretime olan özverisi önemlidir. Her detay dikkatle hesap edilmelidir, en ufak bir hata kalitede veya kullanım ömründe etkilidir. Yazı ve görsellerin seçimi doğru yapılmalıdır. Kullanılan tasarım sizi ve işinizi en iyi şekilde temsil etmeli, içinde bulunduğunuz sektörü tanımlamalıdır. Işıksız tabelanız ile şirketiniz arasındaki uyumsuzluk müşterinizin bakış açısında olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Bunların yanı sıra ışıksız tabelanızdan uzun süre verim alabilmek için bulunacağı yerin hava koşullarını da göz önünde bulundurmalı ve malzemeleri buna göre seçmelisiniz. Bu sayede en uzun kullanım ömrüyle ışıksız tabelanızdan maksimum verimi elde edebilirsiniz.

Çoğu zaman ışıksız tabelaların gün içinde veya gece vakti görünümlerinde farklılıklar olmaktadır. Işıksız tabelalarınızın montaj edileceği yerdeki ışık kuvvetlerinden maksimum seviyede yararlanabilmesi için konulacağı yerin görüntüsüne, ışıksız tabelanın konumuna ve tasarımına önem verilmektedir. Bu noktada ışıksız tabelanın konumuna da değinmemiz gerekir. Tabelanın açısı göz hizasına uygun olmalı ve göze hitap etmelidir. Bulunduğu zeminle absürt boyut farkları bulunmamalıdır.

Ankara ışıksız tabelalar çok çeşitli malzemeler ile yapılabilmektedir ve malzeme yelpazesi oldukça geniştir. Bu, ışık geçirme zorunluluğu olmamasından kaynaklanan bir avantajdır. Tabelaların tasarımını malzeme çeşitliliği kolaylaştırıyor da olsa üretici şirketin müşteriyle diyaloğu ve süreç şeffaflığı önemlidir. Müşteri, Işıksız tabela üreticilerine dikkat etmelidir ve her süreçte iletişim en iyi haliyle sağlanmalıdır.

Kullanılan makinelerin önemi de tasarımın kalitesi açısından önemlidir.

Şah reklam gibi sektörde kendini kanıtlamış, kalitesi ve müşteri memnuniyeti önceliğiyle tanınmış üretici şirket ile çalışmak her zaman faydalı ve karlı olacaktır.

ANKARA IŞIKSIZ TABELA FİYATLARI 

Ankara tabela fiyatları hakkında kesin bir bilgi vermek, tabelanın üretileceği her malzeme ve tabelanın yerleştirileceği konum nedeniyle farklılık oluşturacağı için mümkün değildir. Ancak Şah reklamın yardımıyla fiyat ve performans açısından en yüksek sonuca ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Dolayısıyla herhangi bir tereddütünüz olmadan gönül rahatlığıyla bizi seçebilirsiniz.