Işıklı tabela Reklam, Ankara’da müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen tabela hizmeti çeşitlerinden biridir. Teknolojinin gelişmesiyle reklam sektörü de kendi içinde bir takım gelişim ve değişimlere uğradı. Şah reklam bu gelişmeleri yakinen takip ediyor ve siz müşterilere en kaliteli haliyle ulaşması için çaba gösteriyoruz. Bu teknolojik gelişmelerin güzel ve estetik getirilerinden biri de ışıklı tabelalardır.

Ankara ışıklı tabela hizmetinin tercih edilme sebeplerinin başında şüphesiz, ışıklı tabelaların dikkati cezbederek müşteriyi kolayca kendine çekmesinden ileri gelir. Ankara Işıklı tabela tercih eden müşterinin birincil amacı tabelaya dikkat çekmek ve gece görünebilirliğini sağlamaktır. Işıklı tabela Ankara’da bir firmanın gece görünmesini sağlayan en etkili araçtır. Söz konusu firma, gece kendini belirgin kılar ve o saatte iş yapmıyorsa bile potansiyel müşterisinin zihnine girebilir. Müşteri, alışverişini yapacağı mağaza veya şirketi seçerken onların imajına özellikle dikkat eder ve imajı en iyi yansıtan araç tabelalardır. Ankara ışıklı tabela üreticileri bunu iyi bilerek, müşteri firmalarının temsili için en iyi tabelayı ortaya çıkarmak için uğraşır. Işıklı tabela da bir firmanın imajını olumlayarak müşterilerinin dikkatini çeken önemli araçlardandır.

Işıklı tabelalar her koşula uyum sağlayabilecek kadar dayanıklı olmasının yanında uzun süreli bir kullanım ömrüne sahiptir. Işıklı tabela hakkında en büyük tereddüt ışık gücünün zamanla azalabileceğine dair yaşanır ancak böyle bir endişeye gerek yoktur çünkü ışıklı tabelalar herhangi bir ışık değişikliği olmadan uzun zaman kullanılma özelliğine sahiptir. Son zamanlarda daha sık tercih ediliyor olma nedeni, ekonomik olarak avantaj sağlamasıdır. Her türlü alıcı firmanın bütçesine uygun bir ışıklı tabela sistemi yapılmasının yanında uzun süreli kullanımı ve müşteri çekme avantajıyla kazanç elde etmek kolaylaşır. Şık görünümü sayesinde ışıklı tabelanız beğeni de alacak ve müşterinin firmanıza olan bakış açısında olumlu ve tatminkâr bir izlenim bırakacaktır.

 

IŞIKLI TABELA FİYATLARI 

Tabelaların temel amacı, bulunduğu alanın ne olduğu, kime veya nereye ait olduğu bilgisini iletmektir. Bu amaçla bir tabela göz yormamalı, kısa ve net bilgiler içermeli, anlaşılır ve açık olmalıdır. Çeşitli kullanım alanları vardır ve sosyal hayatın düzenini sağlayarak insanları yönlendiren araçlardan biri olarak görmek mümkündür. Eğer firmanız geceleri işlek bir yerdeyse veya gece çalışan firmalardan biriyseniz aradığınız tabela çeşidi tam olarak ışıklı tabeladır. Işıklı Tabela sizi daha görünür kılacak ve çevrenizdeki diğer işletmelerle olan farkınızı ortaya koyacaktır.

Ankara ışıklı tabela fiyatları hakkında kesin bir bilgi paylaşmak ne yazık ki mümkün değildir çünkü tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilir. Her bir malzeme ve ek olarak işlenen her sistem ücrette bir değişikliğe neden olmaktadır.

Alanında son teknolojiyi takip ederek müşteriyle buluşturan ve son teknoloji üretim makineleriyle müşterinin istediği her tasarımı kolayca yapabilen profesyonel ekibimiz, kaliteli ve benzersiz ışıklı tabelaların üretimini uygun ve uyumlu olarak üretmektedir. Gerek ışıklı tabelanın ön hazırlık aşamasında gerek tasarım aşamasında gerekse üretim süreçlerinde müşteriyle tam bir uyum içinde ve onun fikirlerine, onun isteklerine öncelik vererek hareket eden profesyonel ekibimiz sadece Ankara ışıklı tabelanın üretim aşamasında değil sonraki da profesyonel desteğini sunuyor ve müşterisini doğru bir şekilde yönlendirmeye devam ediyor. Eşsiz tasarımlarla müşterimizin kurumsal kimliğini markasıyla en özgün haliyle birleştirerek müşterimizin tanıtımına katkıda bulunuyor ve rakiplerine kıyasla öne çıkmasına yardımcı oluyoruz. Her anlamda müşteriye ve güvenliğine öncelik vererek ışıklı tabelanın güvenliğinin sağlanmasına önem veriyoruz. Mutlu müşteri politikamızla dürüst ve şeffaf bir yaratıcılık süreci sunuyor, müşterimizin bize olan güvenine değer veriyor ve müşterimizin bir parçası olarak gördüğümüz firmasının tanıtımını önemsiyor ve en iyisine sahip olmaları için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Tabelaları müşterinin ihtiyacına yönelik olarak kullanılmak istenen amca uygun ve ve kullanılacağı mekana uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Üretilecek ve tasarlanacak ışıklı tabela tasarımında müşterimizin ve firmasının ana unsurlarının ön plana çıkarılması ve tasarımın müşterinin potansiyelini doğru ve şık bir şekilde yansıtması önemlidir.

Ankara ışıklı tabela fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

IŞIKLI TABELA FİRMALARI ANKARA

Geçmişten günümüze, zamanın getirileriyle birlikte sürekli bir değişim ve gelişim içinde olan Ankara ışıklı Tabela firmaları, artık daha geniş çaplı bir teknoloji ve artan rekabetle daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla müşteri şirketlerinin istek ve fikirlerine gerekli özeni göstererek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. İnternet çağının bir getirisi olarak kolayca ulaşılabilinen bilgiyle müşteri firmalar artık Ankara ışıklı Tabela firmalarına ulaşmadan önce araştırmalarını yaparak neye ihtiyaçları olduğu konusunda daha bilinçli ve daha emin oluyorlar. Buna göre de Ankara ışıklı Tabela firmalarından gerek ışıklı tabela gerek kurumsal kimlik gerekse diğer reklam işleri konusundaki talepleri daha kapsamlı ve anlaşılır bir seviyede oluyor.

Gün geçtikçe daha özgün, daha nitelikli ve daha yaratıcı tasarımlar konusunda kendinden emin Ankara ışıklı tabela firmaları ortaya çıksa da bu elbette doğru olamaz. Ankara ışıklı tabela tasarımı, deneyim ve yaratıcılık isteyen bir iştir ve bu iki özellik herkeste öylece, rastgele bulunamaz. Bir emek ve belirli bir zaman istemektedir. Şah reklam 20 yıllık deneyimi ve özgün tasarımlarıyla bir Ankara ışıklı tabela firması olarak siz müşterilerine yol göstermek ve yardımcı olmaktan keyif alarak işini yapan bir firmadır. 

Tabela yapımında hızla artan rekabet ortamıyla her Ankara ışıklı tabela ve reklam firması tabela çalışmalarını yapıyor da olsa elbette bu demek değildir ki herkes müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayacak. Bir firmanın kalitesini diğerlerinden ayıran en önemli nokta da budur. Tabelalar küçümsenmemesi gereken bir tanıtım ve pazarlama aracıdır. Bunun yanında ebat olarak büyük işler oldukları için tabelaların kimi mühendislik çalışmalarına tabi tutularak denetlenmesi gerekir. Dolayısıyla adına tabela yazdıran her şirket bu işi hakkıyla yerine getiremeyebilir ve sonuçlar tahmin edilenden daha büyük felaketlerle son bulabilir. 

Şah reklam güvenilir ve deneyimli kadrosuyla bir tabela üretimi aşamalarını incelikle takip ederek olası her ihtimali hesaplar ve ona göre önlemler alarak işini etiklere uygun ve tertipli bir yolla hayata geçirir. Müşteri firmanın ve onun müşterilerinin güvenliği her zaman ön plandadır. Şah reklam birinci sınıf malzemeler kullanır ve bu malzemelerin montajını Şah Reklam’ın deneyimli ustaları yapmaktadır.

         

IŞIKLI TABELA İMALATI  ANKARA 

Ankara ışıklı tabela üretimi çeşitli yollarla yapılır. Her üretim aşaması, kullanılan tabelanın çeşidine ve malzemeye göre farklılık göstermektedir. Örneğin bir üründe hangi malzeme kullanılacağı, nasıl bir tasarımın yapılacağı, nasıl bir ürün olacağı, kullanılacak ışık sisteminin led mi, florasan mı yoksa dıştan aydınlatma sistemi mi olacağı, boyutları gibi birçok şey ürünün üretimini ve üretim sürecini etkilemektedir.

Birkaç örnek vererek zihninizde canlandırılmasına yardımcı olmak isteriz ancak aşağıda yer alan bilgiler elbette sadece genel bilgiler olmaktan öteye geçememektedir. Deneyimli uzmanlarımızdan hayalinizdeki ışıklı tabelaya dair bilgi almak isterseniz, iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. 

Vinil germe Işıklı Tabela

Büyük ölçüleri sayesinde çokça tercih edilen vinil germe tabela, dijital baskı olması sayesinde renk çeşitliliği de sağlamaktadır. Işık geçirme özelliğine sahip bir branda kumaş türevine yapılan baskının ışık sistemi döşenmiş tabelaya gerilmesiyle yapılır. En çok tercih edilenlerden biri olan vinil germe tabelalar, sadece marka isim tanıtımı değil aynı zamanda çeşitli bilgilendirmeler ve reklamlar için de kullanılmaktadır.

 

Led- Neon Işıklı Tabela Ankara

Bu günlerde en popüler olan çeşitlerden biridir ve özellikle iç mekan tasarımlarında kullanılmaktadır. Çeşitli renklerle enerji veren bir görünüme sahip olmasından ötürü gençlerin sıkça uğradığı mekanlar tarafından tercih edilir. Elektronik ve geçirgen maddelerin üzerine konulan pvc kartlarının arasında bir elektrik akımı sistemi kurularak üretilir.

 

Kompozit Oyma Işıklı Tabela Ankara

Çeşitli makineler ile istenilen şekillerde kesilen kompozit malzemenin altına ışık geçirgen akrilik malzeme döşenip onun da altına ışıklandırma sistemi kurulmasıyla üretilmektedir. Düşük maliyeti olduğu için çokça tercih edilen ürünlerden biridir. Görüntüsü de şık ve dikkat çekicidir.

 

Kutu Harf Işıklı Tabela Ankara

Çeşitli malzemelerle üretilerek ışıklandırma sistemi kurulan harflerin bir arka levhaya montajlanmasıyla üretilen ışıklı kutu harf tabela tasarımları, genellikle müşterilerine şık bir ön izlenim vermek isteyen firmalar tarafından kullanılır. Şık ve bütçeye uygun olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Kutu harf ışıklı tabelanın da kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır.

 

Pleksi kutu harf Işıklı Tabela Ankara

Dış ve iç mekanların ikisi için de uygundur. 3 – 4 mm pleksi yani akrilik madde eritilerek harf, görsel, şekil ve numaralar oluşturulmaktadır. Oluşturulan harf, görsel, şekil ve numaraların üst bölümleri cvn yahut lazer makineleriyle kesilir. Üretilen harf ve görsellerin 4 - 7 cm değerinde değişen derinlikleri mevcuttur. Alt kısımlarına 10 - 11 mm değerinde foreks malzeme kesilerek istenilen ışık sistemi üzerine yerleştirilir. Böylece yapılan pleksi yani akrilik kutu harflerin altları dışında kalan tarafından da ışık geçişi sağlanmış olur.

 

Alüminyum kutu harf Işıklı Tabela

Genellikle zemin katlarda bulunan işletmeler tarafından veya çatılara yerleştirilmesi istenen tabelalar için tercih edilir. Alüminyum kutu harflerin iki farklı üretim şekli vardır. Fileli ve önden ışıklı olan alüminyum kutu harf ile filesiz ve arkadan ışıklı olan alüminyum kutu harf.

Fileli olan alüminyum kutu harfler sert hava koşulları için dayanıklıdır ve bu tercih edilmesindeki önemli etkenlerdendir. Yüksek yerlere uyum sağlar çünkü önden aydınlatmalı olması onların yazılarının uzaktan daha net okunmasını sağlar. Üretim aşamasında alüminyum malzemesine şekil verilir ve üst taraflarına pleksi yapılarak işlenirler. Pleksi malzemeler ışık geçirgen özelliğe sahiptir ve ledlerin yerleştirilmesinin ardından aydınlatmaları fark edilecektir. Harflerin altına 9 – 11 mm foreks, harfe uyacak şekilde kesilerek ledler için zemin görevi görür. Uygun kısma led lambaların kabloları ve trafoları yerleştirilir.

Filesiz olan arkadaş ışıklandırmalı alüminyum kutu harfler zemin kattaki yerler için idealdir. Ters tava gibi bir şekilde yapılan harflerin üslerindeki ve yanlarındaki bölgeler alüminyumdan üretilir ve sonradan müşterinin istediği, tercih ettiği renk ile boyanır. Ardından ışık sistemi döşenerek tamamlanır.

 

Paslanmaz krom kutu harf Tabela Ankara

Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. Genellikle iç mekan mağazalarında (alışveriş merkezleri veya iş hanlarındakiler gibi) veya zemin kat işletmelerinde tercih edilmektedirler. Alüminyum kutu harfteki gibi fileli ve filesiz seçenekleri vardır. Fileli paslanmaz krom kutu harflerin estetik bir görüntüsü olduğu için son yıllarda tercih edilme oranlarında artış olmuştur ancak alüminyumla kıyaslandığında ücretinin daha yüksek olduğunu söylemek gerekir.

 

 

IŞIKLI LED TABELA  ANKARA     

LED ışıklandırma sistemiyle geliştirilerek üretilen Ankara ışıklı tabela sistemi olan Ankara LED tabelalar, Şah reklam ayrıcalığıyla piyasadaki en kaliteli malzemelerle üretilmektedir. Led ışıklı tabela Ankara’da en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Bunun nedenlerinin başında her ortama uyumlu olması gelmektedir.

Işıklı tabelaların ışıkları için belirli bir standart sistemleri mevcuttur. Söz konusu bu sistem beyaz, sarı, mavi, kırmızı gibi renklerle müşterinin ilgisini ve dikkatini çekecek şekilde düzenlenir. LED ışık ve neon ışıklı seçenekleri en çok tercih edilenler arasındadır çünkü yarattığı ambiyans müşterinin ilgisini cezbetmektedir. İç veya dış mekanda kullanılabilir. Bir ışık ve obje aranjmanlarıyla oluşturulan ambiyans ile müşterinin ilgi ve beğenisinde artış sağlanabilir. Popüler kültürün de bir parçası olan LED ışıklı tabela Ankara da genç yaştaki müşteri kitlesini kendisine çekmektedir. Hedef kitlesi gençler olan firmalar, mekanlarında mutlaka led tabela kullanıyorlar. Bir kafe, bar gibi popüler mekanlarda iç mekan dekorlarında LED ve neon ışıklı sistemlerin kullanımının arttığı gözlemlenmiştir ki bu durumu özellikle fotoğraf çekme kültürünün gelişmesi etkilemiştir. Güzel bir tasarımla desteklediğiniz LED veya neon ışıklı dekorunuz, müşterinizin selfie fotoğrafıyla bir reklam aracına dönüşüp popülerleşerek başka müşterileri de çekecektir.

Led tabelanın üretiminde dikkatli olmak ve her şeyi sık eleyip ince dokuyarak yapmak şarttır. En ufak bir hata sistemin doğru çalışmamasına veya kullanım ömrünün kısalmasına eden olabilir. Yapılan her ürünün dikkatle tasarlanarak hazırlanması önemlidir.

Beyaz ve kırmızı gibi renk seçeneklerinin yanında, yazı, işaret ve şekillerin gösterimine olanak sağlıyor. Dahası, led ışığın yanıp sönmesi, geçişli olması, kayması veya düz bir şekilde sürekli yanması gibi hareket seçenekleri de mevcuttur ki bu seçenek, müşteri dikkatini oldukça çeker. Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki hareketli ürünler her yaştan insanın ilgisini daha çabuk ve etkili bir şekilde çekmektedir. Şehir merkezlerinde, kalabalık sokaklarda bu tabelalara sıklıkla rastlayabilirsiniz.  

Deneyimli bir firma ile çalışmak, yapılabilecek yanlışlıkların önüne geçilmesine yardımcı olur. İstenmeyen bir hata ile firmanızın tanıtımı yanlış yapılabilir, kurumsal kimliğiniz hatalı gösterilebilir ve bunun yanında ekstra masraf yapmak zorunda kalabilirsiniz ancak profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız ön plana koyarak hata payını en aza indirir.

 

IŞIKLI LED TABELA FİRMALARI  ANKARA

Ankara Tabela reklam firmaları bir işletmenin tanıtıcısıdır. Tabela ile bir şirket kendi kimliğini belli eder ve müşteriye güven verir. Bir müşteri firmanın bunun farkında olarak tabelasının yapımına dair gerekli ilgiyi göstermesi gerekir. Bir firma müşterisi, firmanın tabelasına bakarak o işletmenin ne iş yaptığını, sektörünü ve firmanın kendi imajlarına olan vizyonunu görebilir ve ticaret yapacağı şirketi bu yolla seçebilir. Çünkü bir tabela, bir firmanın paket ambalajı gibidir. Paketi özensiz ve çirkin olan bir ürünü kimse istemeyeceği gibi, tabelası bakımsız ve ilgi uyandırmayan bir firma da rakipleri arasında yenilecektir.

Tabelaların temel amacı, bulunduğu alanın ne olduğu, kime veya nereye ait olduğu bilgisini iletmektir. Bu amaçla bir tabela göz yormamalı, kısa ve net bilgiler içermeli, anlaşılır ve açık olmalıdır. Çeşitli kullanım alanları vardır ve sosyal hayatın düzenini sağlayarak insanları yönlendiren araçlardan biri olarak görmek mümkündür.

Ankara tabela reklam dendiğinde akla Şah reklam gelir. Şah reklam Ankara’nın en köklü tabela reklam firmalarından biri olarak müşterilerinin isteklerine öncelik veriyor ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için emek harcıyor. 

Şah Reklam olarak sizi ve firmanızı en iyi yansıtan tabelaya sahip olmanız için çalışıyor, müşterilerimizin önceliklerini profesyonel iş anlayışımızla birleştirerek herkesin memnun kalacağı sonuçlar elde etmek amacıyla çalışıyoruz.

Tabelasız bir şirket müşterinin zihninde bir belirsizlik yaratır ve güvenini azaltır. Bir müşteri firmanın tabela talebi için önemli şey Ankara tabela firmasını doğru seçmektir. Bu seçim firmanın hem güvenliği, hem arzuladığı ve ihtiyacı olan tabelayı elde etmesi hem de üretilen tabelanın güvenliğinin yüksek düzeyde olması ve herhangi bir kazaya sebebiyet vermeksizin uzun bir kullanım süresine sahip olması açılarından önemlidir. Bugün Ankara tabela olarak yüzlerce firma bulunmaktadır ve doğal olarak müşteri firma hangisinden tabelasını talep edeceğine dair bir şaşkınlık yaşamaktadır. Ankara tabela firmasını seçmeden önce bir ön araştırma yapması müşteri firma açısından önemlidir?

 

IŞIKLI TABELA  SEÇİMİ

Ankara Işıklı tabela firmaları, tabelanın bir firmanın müşteriyi kendine çekmesi için ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Dolayısıyla tabela seçimi aşamaları da bir o kadar önem teşkil etmektedir. Şah reklam olarak, seçiminizi yaparken size bir yol gösterici olması için bu konuyu biraz daha detaylandırmak istedik.

Öncelikle ışıklı tabelanızın yerini seçmelisiniz. Işıklı tabelalar Ankara’da kendilerini göstermek, gerçek anlamıyla parlamak isteyen ürünlerdir ve Ankara ışıklı tabelanızı, renk olarak uyumsuz bir zemine yerleştirmek görüntü kirliliği oluşturmak ya da arka plana atılabileceği ve görülmeyeceği bir yere yerleştirmek doğru olmayacaktır. Bu tarz yerlere yerleştirildikleri takdirde tabelanın hiçbir etkisi kalmayacak ve dikkat çekmeyecektir. Bu da hem sizin masrafınızın boşa çıkmasına neden olacak hem de ürünün üretiliş amacını gerçekleştirmesine engel olacaktır. Dolayısıyla Ankara ışıklı tabelanızı koymak için seçilecek yerin analizi doğru yapılmalıdır.

Seçilen yerin ölçümüne göre tabela ölçüleri seçmek deyine çok önemlidir. Küçük bir zemine büyük boyutları olan bir ürün yerleştirmek estetik değeri bozacak veya büyük bir alana küçük boyutlu bir ürün yerleştirmek Ankara ışıklı tabelanın görünürlüğünü engelleyecektir. Şah Reklam’ın uzman ekibi, size ölçüm ve değerlendirme konusunda yardımcı olabilir. İhtiyacınıza en uygun ürüne sahip olmak için bize ulaşmanız yeterli.

Ayrıca az önce de bahsettiğimiz gibi birbiriyle uyumlu renkler seçilerek estetik bir görüntü oluşturmak önemlidir. Sadece zemin ve Ankara ışıklı tabelanız arasındaki renk uyumu değil, ışıklı tabelanızın kendi içindeki renk uyumu da bir o kadar estetik değer taşımaktadır. Estetik olan ürünler her zaman hayran kazandırır. İnsanlar güzel olan şeylere yakın olmak isterler.

Işıklı tabelanızın tasarımına da dikkat etmeniz gerekir. Yazı ve görsellerin seçimi doğru yapılmalıdır. Kullanılan tasarım sizi ve işinizi en iyi şekilde temsil etmeli, içinde bulunduğunuz sektörü tanımlamalıdır. Ankara ışıklı tabelanız ile şirketiniz arasındaki uyumsuzluk müşterinizin bakış açısında olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Bunların yanı sıra Ankara ışıklı tabelanızdan uzun süre verim alabilmek için bulunacağı yerin hava koşullarını da göz önünde bulundurmalı ve malzemeleri buna göre seçmelisiniz. Bu sayede en uzun kullanım ömrüyle Ankara ışıklı tabelanızdan maksimum verimi elde edebilirsiniz.

Bir Ankara ışıklı tabela için en önemli nitelik gece veya karanlık ortamdaki görüntüsüdür. Çoğu zaman Ankara ışıklı tabelaların gün içinde veya gece vakti görünümlerinde farklılıklar olmaktadır. Ankara ışıklı tabelalarınız hazırlanırken kullanılmasına karar verilen ürünün ışık kuvvetlerinden maksimum seviyede yararlanabilmek için konulacağı yerin görüntüsüne, Ankara ışıklı tabelanın konumuna ve tasarımına önem verilmektedir. Bu noktada Ankara ışıklı tabelanın konumuna da değinmemiz gerekir. Tabelanın açısı göz hizasına uygun olmalı ve göze hitap etmelidir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bulunduğu zeminle absürt boyut farkları bulunmamalıdır.